Rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia

Home / Techniki i porady /
Rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia wykonana na szablonie krok po kroku, przy użyciu systemu akrylowego Effective Nails z zastosowaniem kamuflażu-SZTYLET
admin | 7 December 2011 | brak komentarzy


Rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia wykonana na szablonie krok po kroku, przy użyciu systemu akrylowego Effective Nails
z zastosowaniem kamuflażu-SZTYLET

  1. Pilnikiem o ziarnistości 100/180 wykonujemy peeling paznokcia, na którym znajdują się pozostałości kamuflażu.
  2. Następnym krokiem jest odpowiednie podłożenie szablonów tak aby wolny brzeg paznokcia znajdował się na szablonie i dobrze do niego przylegał.
  3. Nalewamy PŁYN AKRYLOWY do kieliszka, po czym delikatnie moczymy pędzelek w płynie i zatapiamy w proszku akrylowym-kamuflaż. Powstałą w ten sposób masę nakładamy na całą powierzchnię paznokcia.
  4. Następnie z przezroczystego akrylu formujemy końcówkę paznokcia w kształcie sztyletu.
  5. Gdy akryl zastygnie, delikatnie odklejamy formę.
  6. Na powstały sztylet nakładamy cieniutką warstwę rzadkiego przezroczystego akrylu, na którym układamy ozdoby, a następnie pokrywany przezroczystym akrylem tak, aby zakryć wszystkie elementy ozdób.
  7. Pilnikiem o ziarnistości 100/180 opiłowujemy wszystkie nierówności, polerujemy blokiem polerskim i paznokcie omiatamy z pyłu. Na tak przygotowanym podłożu, cieniutkim pędzelkiem do zdobień, malujemy wzór przy użyciu farbek akrylowych.
  8. Aplikujemy żel wykończeniowy PŁYNNE SZKŁO i utwardzamy w lampie około 2 minuty. Tego żelu nie przemywamy po wyjęciu z lampy!
  9. Z proszku akrylowego wykonujemy ozdoby w postaci kwiatków bądź listków, a cały wzór dopełniamy poprzez przyklejenie cyrkonii. Aby wykończyć zabieg i odżywić skórki nakładamy i wcieramy oliwkę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress